محل تبلیغات شما
انسان در مرحله به باد دادن لازمه های زندگی انسانی قرار دارد! گاهی می اندیشم انسان هایی که دارای نعمات بیشتر از جنس مادیات هستند خوشبخت اند و قلب مطمئنی دارند. گاهی فکر میکنم آنانکه دارای زور و قدرت بیشتر اند راحت‌تر هستند. و گاهی آنانکه پیرامونشان با آدم های زیادی مملو شده است و روابط کثیری دارند خوشبختر برایم می نمایند. گاهی غبطه میخورم وقتی میبینم شیمی دان ها و انجینر های معادن و ساختمانی سرگرم خدمت گذاری به بشریت اند و به پندارم آنها کسانی اند که دارای روح آرامی هستند. گاهی گاهی گاهی.! ولی وقتی وارد ژرفای زندگی این آدم های به ظاهر خوشبخت شدم، آنجا چیزی دیگر جلوه گر بود. درد، اندوه، مصائب، دلهره، ترس، نسبت به آنچه که اصلآ وجود ندارد. سراغ هرکه رفتم از دردی مینالید. یکی از فقر مادی، یکی از فقر روابط، یکی از درد بشریت، یکی از هجر معشوق، یکی به عاقبت سیاره ما دلهره داشت و یکی نگران ذوب شدن یخچال های قطبی بود. دیگری از مرگ می حراسید و جدایی از اموال و دارایی اش اورا میرنجانید. توده‌ی هم عمر را کوتاه میدانستند برای اکتساب مال و دانش لازمه. گروهی ماه را مسخر کرده بودند و قناعت نداشتند. و مردی را آذوقه یک روزه فرزندانش غم آلود کرده بود. و در این برهه زمانی که همه گم گشته اند بشر برای کسب آرامش و ساده سازی امور وارد دنیای مجازی میشود و در ان پناه میبرد. و اینجاست که جهان را وهشت دیگری فرا میگیرد. انسانها تنهاتر و پر مخاطب تر میشوند روابط حقیقی سرد شده و گسست میکند، آدمها را وحشت و مشغله های عجیبی فرا میگیرد. ادیان و اعتقادات عجیبی شکل میگیرد. کانون خانواده محبت و عاطفه از میان آدمها رخت میبندد. زیستگاه آدمیان را بسان وادی لا ینتها یافتم که همه سرگردان و دنبال یک هدف اند و آن هم س و آرامش روحی و جسمی است. آدم های اندکی را یافتم که بدون هیچ مشغله‌ی زندگی میکردند. برایشان هیچ چیزی اهمیت نداشت و همه چیز را عاشقانه دوست داشتند فامیل و اقرارب را عاشقانه دوست داشتند ولی دل به آنها نبسته بودند ثروت و متاع دنیا را دوست دارند ولی دل به آن نمیبندند زندگی را دوست دارند ولی از مرگ نمیحراسند آنها کسانی هستند که زندگی را همیشگی نمیدانند و با آن محبت نمیورزند زیرا میدانند زندگی آنقدر نیست که بخاطرش خود را برنجانند. ودنیا را پلی میدانند به زندگی و جهان جاودانگی. و با معیار منطق میسنجند که هرقدر که خود را برنجانند مال و متاع را گردآوری کنند بلاخره آنها میروند و دارایی شان بیهوده میشود. پس آنها حق کسی را زیر پا نمیکنند و بیش از اندازه برای کسب متاع دنیا حریس نیستند. وجایب انسانی و اخلاقی را در جامعه و حتی در خلوت مراعت میکنند. عذاب وجدان ندارند و روابط اضافی و بی هدف را از زندگی خود حذف کرده اند و شبها راحت میخوابند برخلاف همه. و چون با وجدان سلیم زیسته اند از مرگ هم کوچکترین حراسی ندارند. نویدالله جهش 11/7/1395

سایپر دراگون syper-drakon برداشت پول روبل روسیه بدون سرمایه گذاری

افیلیت مارکتینگ (Affiliate Marketing) یا سیستم همکاری در فروش چیست؟

من تنها آریایی ام ...

اند ,زندگی ,های ,گاهی ,یکی ,ولی ,یکی از ,اند و ,آدم های ,از مرگ ,خود را

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها